Aktualności
Nowe biuro rekrutacyjne firmy EVER

Stale poszukujemy nowych pracowników, którzy pomogliby nam w obsłudze rosnącej bazy naszych klientów. W styczniu 2018 roku otworzyliśmy w tym celu nowe biuro rekrutacyjne firmy EVER, które zlokalizowane zostało na warszawskiej Pradze.

Biuro rekrutacyjne naszej firmy umieszczone zostało w bardzo dogodnej lokalizacji przy ul. Targowej 72 lok. 30 w Warszawie. Lokal mieści się przy centrum handlowym i stacji kolejowej, pomiędzy peronem, a ul. Solidarności. Dostać do środka można się przez jedno z dwóch wejść - zarówno z peronu, jak i z ulicy.

W okolice dworca Warszawa Wileńska i centrum handlowego Galeria Wileńska można dojechać licznymi pociągami, autobusami, tramwajami oraz metrem. Naprzeciwko biura w odległości zaledwie 5 metrów znajduje się przystanek, z którego odjeżdżają autobusy do sąsiednich gmin i powiatów.

Lokalizacja, godziny otwarcia i kontakt

  • Transport pociągiem na trasie: Warszawa Wileńska - Ząbki - Zielonka - Ossów - Kobyłka - Wołomin - Wołomin-Słoneczna - Zagościniec - Dobczyc - Klembów - Jasienica Mazowiecka - Tłuszcz - Chrzęstne - Mokra Wieś - Szewnica - Urle - Barchów - Łochów - Ostrówek Węgrowski - Topór - Sadowne Węgrowskie - Prostyń - Małkinia.
  • Bezpośrednie autobusy: Marki, Słupno, Radzymin, Wyszków, Ostrów Mazowiecki.
  • Godziny otwarcia: biuro czynne jest w godzinach 8–16 od poniedziałku do piątku;
  • Kontakt: telefony 601 475 867 lub 22 329 25 05

Na miejscu udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zatrudnienia w ramach EVER Grupy. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej grupaever.com.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu!