Aktualności
Outsourcing pracowników

Często zdarza się, że wysiłek i zasoby są marnowane, ponieważ deleguje się zadania do wielu różnych dostawców, którzy rzadko posiadają pełny przegląd etapów realizacji. Warto zastanowić się nad oddaniem części obowiązków profesjonalnej firmie zewnętrznej.

EVER specjalizuje się w wysokiej jakości outsourcingu  dla instytucji i przedsiębiorstw.

Strategia naszej firmy opiera się na dostarczaniu klientom, w ramach outsourcingu usług, maksymalnego pakietu korzyści. Wdrażamy dedykowane rozwiązania uwzględniające specyficzne wymagania i indywidualne potrzeby. Outsourcing to proces posiadający ogromny potencjał, jest trendem dzisiejszych czasów. Jego idea to przekazanie zarządzania procesami pobocznymi wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej. W efekcie zyskuje się większą swobodę w zakresie doboru zarówno partnerów, jak i warunków współdziałania z nimi.

Proces ten posiada szereg korzyści:

- redukcja kosztów, wynajęcie pracownika zewnętrznego jest często tańsze niż utrzymanie w firmie całego działu, czy zespołu

- elastyczność zatrudnienia, płacimy za usługę wtedy, kiedy jej potrzebujemy

  Ever świadczy tego typu usługi w szerokim zakresie oraz w wielu zróżnicowanych branżach m.in. podczas produkcji telewizorów, płyt DVD czy druku. Nasza kadra posiada kwalifikacje i doświadczenie niezbędne do zapewnienia niezawodnej i profesjonalnej obsługi.