Ever Group
Znajdź nas na:

2022-04-12

Dzień Czystych Okien

Za przykład posłuży nam prosta czynność – mycie okien. Aby uzyskać efekt krystalicznie czystych szyb, stosujemy różne metody i specjalistyczne urządzenia, wśród których są m. in.:
✔roboty do mycia okien,
✔generatory ozonu,
✔płyny ekologiczne i bezpieczne środki czystości.

Bardzo produktywnym narzędziem, którego używamy, jest system do mycia okien – IONIC QUATTRO, który ma 4 stopniowy układ filtracyjny, zawierający : węgiel aktywny, odwrócona osmoza, filtracja 5 mikronowa, de-jonizacja. Dzięki niemu, usuwamy wszelkie zabrudzenia za pomocą wody demineralizowanej (woda jest oczyszczona z minerałów) a w efekcie uzyskujemy efekt bez smug i zacieków.

Woda demineralizowana jest najlepszym środkiem wykorzystywanym do mycia i czyszczenia wszelkiej maści elementów szklanych, a koszt jej produkcji oscyluje w granicach od 1 do 5 gr za 1 litr! Dzięki zastosowanej metodzie mamy realny wpływ na koszty obiektowe – otrzymujemy metodę skuteczną, ekologiczną i ekonomiczną 📈

Dodatkowo bardzo ważne jest, aby nie tylko dbać o produktywność i efektywność, ale również o to, aby nasza praca nie oddziaływała negatywnie na środowisko – woda demineralizowana jest bezpieczna dla naszej planety.

Dziś Dzień Czystych Okien – może warto zadbać o nasze okna na świat?

Szukasz pracy?

Chcesz zmienić obecne miejsce zatrudnienia?

napisz do nas